SVS sluit competitie af met 2-3 nederlaag
SVS heeft de competitie besloten met een 2-3 nederlaag tegen titelkandidaat Sparta (av). Uiteindelijk ging de titel in de 2e klasse naar DCV.
Nieuwstip? E-mail info@ijssel-sport.nl
SVS heeft de competitie besloten met een 2-3 nederlaag tegen titelkandidaat Sparta (av). Uiteindelijk ging de titel in de 2e klasse naar DCV.
Capelle heeft de kans op de nacompetitie laten liggen. Toen bekend werd, dat Feyenoord met 2-0 achterstond, kreeg Capelle een penalty. Het stond met 1-0 achter en een gelijkspel was voldoende geweest. Helaas schoot routinier Sander Fischer de strafschop tegen de paal. DUNO moest strijden om nacompetitie tegen degradatie te ontlopen. Ook dat lukte uiteindelijk niet.
DCV is kampioen geworden in de 2e klasse D van het zaterdag voetbal.
Wat een uitzending op zaterdag..... Pakt DCV het kampioenschap op eigen veld tegen Hellevoetsluis? Weet Capelle nog kampioen te worden of pakt het de nacompetitie? SVS speelt ook nog eens tegen de concurrent (Sparta (av)) van DCV... een mooiere uitzending kunnen we niet wensen!
CKV Nieuwerkerk heeft Mady Tims gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach. Tims volgt de vertrokken Leon Simons op.
VV Capelle heeft een drietal jeugdspelers toegevoegd aan de selectie van het eerste elftal voor komend seizoen.