Korfbal: CKV Nieuwerkerk en KOAG winnen, IJsselvogels is kampioen!
In de Ereklasse stond er niets meer op het spel in de laatste wedstrijd van KCC. Zonder motivatie ging KCC nipt met 16-15 onderuit bij het al gedegradeerde Deetos.
Nieuwstip? E-mail info@ijssel-sport.nl
In de Ereklasse stond er niets meer op het spel in de laatste wedstrijd van KCC. Zonder motivatie ging KCC nipt met 16-15 onderuit bij het al gedegradeerde Deetos.
Het duel tussen CKC en SDV is zaterdag na een helft spelen gestaakt bij een 7-1 tussenstand in het voordeel van de thuisploeg. Het had een mooi middag moeten worden op Sportpark 't Veer, CKC was vorige week al kampioen geworden in de 4e klasse van het zaterdagvoetbal.
Nauwelijks te tellen aantal kansen voor Capelle, maar slechts twee doelpunten, waarvan nog één uit een strafschop.
Zaterdag 28 mei in IJssel-Sport, van 14:00 tot 18:00 uur:

De topscorer van de IJssel-regio, Zuierveld (Groeneweg), prikte er weer een doelpuntje bij en lijkt wel zeker te zijn van de topscorerstitel 2021/2022.

Alle keepers in de top 3 pakten afgelopen speelronde een clean sheet, hierdoor blijft het spannend en kan het nog alle kanten op in de top 3.