Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 9 juni 2016

Golf Country Club Capelle aan den IJssel

In de uitzending van Hitland Magazine van 8 juni sprak Leo van Harrewijen met Lex Cleton, secretaris van Golf & Country Club Capelle aan den IJssel, over o.a. de groeiende belangstelling van de golfsport, de geschiedenis van de sport en of golf een dure sport is.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 9 juni 2016

De Zonnebloem van de week: Mevrouw Moraal

In het programma Hitland Magazine van 8 juni sprak Leo van Harrewijen met mevrouw Moraal. Mevrouw Moraal verbleef als kind enige tijd in een sanatorium in Soest. Mevrouw vertelt enthousiast over de door de Zonnebloem georganiseerde etentjes in restaurant Johannahoeve en de Vijverhof.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 9 juni 2016

Belang van chippen voor katten

In de uitzending van Hitland Magazine van 8 juni sprak Leo van Harrewijen met Petra Jager van de Kattenpraktijk over de chipmaand voor katten zoals die door het Landelijk Informatief Centrum Gezelschapsdieren (LICG) is uitgeroepen.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 9 juni 2016

Column: Slechte tijden, goede tijden

Column: Een goed woordje van en door Dora Hoekstra
Elke 2e woensdag van de maand verzorgt Dora Hoekstra in Hitland
Magazine een column over onderwerpen die haar ontroeren, vrolijk
maken, opvallen of haar verbazen.