Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 7 juli 2016

Zout meer dan een smaakmaker

In de uitzending van 6 juli sprak Leo van Harrewijen met Katja van Geffen van de Nierstichting over ons te hoge zoutgebruik. Wat we eraan kunnen doen en hoe je het zoutgebruik kunt verminderen zonder veel aan smaak in te leveren en over de zoutmeter die de Nierstichting heeft ontwikkeld, om je zoutgebruik vast te stellen.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 7 juli 2016

Hommels in huis

Bij veel mensen is de belangrijkheid van de bij in de natuur voor het bestaan van de mensheid niet bekend. Uitsterven van bijen zou desastreuze gevolgen voor onze voedselvoorziening kunnen hebben.

GEPUBLICEERD OP:
dinsdag 5 juli 2016

Buurtbemiddeling zoekt nieuwe collega's

Al ruim 10 jaar bemiddelt Buurtbemiddeling Capelle in conflicten tussen buren. Vaak voorkomt de bemiddeling de tussenkomst van instanties en zelfs rechters. Niet alleen in Capelle maar ook landelijk neemt de behoefte aan deze bemiddelaars toe.