Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 1 december 2016

Stichting Tileng helpt burgers op Java

Stichting Tileng begeleidt en financiert projecten op het eiland Java in Indonesië. Stichting Tileng heeft als doelstelling het verbeteren van de leef- en woonsituatie in de desa's.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 1 december 2016

Huisdier en arts: Huisdier adopteren

In de wekelijkse rubriek Huisdier en arts vertelt dierenartsassistente Anja de Reuver van Dierenkliniek Capelle over het adopteren van een huisdier. Een podcast die zeker het beluisteren waard is voor luisteraars die overwegen om een huisdier te nemen.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 1 december 2016

Winter Art Fair in Isala Theater op 3 december

Op zaterdag 3 december vindt de jaarlijkse Winter Art Fair weer plaats in het Isala Theater in Capelle aan den IJssel. Wat voor kunst is er dit jaar te zien tijdens de Winter Art Fair. De kunstenaars die aanwezig zijn op de Winter Art Fair zijn o.a. Mila Doekharan, Roos Hobé, Janneke Hooghuis, Bert Vernooij, Wil van Zetten en Ida Kurniawan.

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 1 december 2016

Rotterdam Pas: Creatief zijn bij de SKVR

Stichting Kunstzinnige Vorming Rotterdam (SKVR) heeft een groot en divers aanbod van cursussen, workshops en evenementen in diverse kunstdisciplines zoals muziek, dans, theater, beeldende kunst.

GEPUBLICEERD OP:
dinsdag 29 november 2016

KCC wint uitwedstrijd bij Tempo

KCC/SO Natural boekte zaterdag 26 november de derde overwinning in de zaalcompetitie. In Alphen aan den Rijn werd Tempo met 22-24 verslagen. KCC is de grote titelfavoriet in de zaalhoofdklasse.