
In september viering 35 jaar Buurthuis 't Klavier
In september is Kees de Jong, kunstenaar, schilder en raadslid, 35 jaar in buurthuis 't Klavier in Schollevaar.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

In september is Kees de Jong, kunstenaar, schilder en raadslid, 35 jaar in buurthuis 't Klavier in Schollevaar.

Maaike Antheunissen is op een missie om de tuk tuk terug in Capelle te krijgen. De stichting Vervoer Ouderen Service is daarvoor opgericht en Maaike kijkt al naar locaties zoals het voormalige postkantoor. Er is echter nog veel geld nodig om het project te kunnen starten.

De maatschappelijke begeleiding van statushouders in Capelle is in handen van Vluchtelingenwelzijn, onderdeel van Welzijn Capelle. Vluchtelingenwelzijn is op zoek naar een Juridisch Begeleider op vrijwillige basis.

De gemeente Capelle aan den IJssel gaat een economische partnerband aan met de Chinese stad Jiashan. De samenwerking moet de lokale economie een impuls geven en de leegstand op het Rivium oplossen. Burgemeester Peter Oskam was met een delegatie van o.a. ondernemers in China, niet voor het eerst.

In Hitland Magazine is elke week een gedicht te horen van onze huisdichter Patrick Rietveld en deze week wordt het het gedicht wederom voorgedragen door Edith Lenderink.

Volleybalvereniging Capelle Nieuwerkerk (VCN) is een club met bijna 400 leden en biedt volleybalplezier voor jong en oud, in een reguliere competitie maar ook voor recreanten en voor trainingen.