
KWF zoekt collectanten in september
Het Koningin Wilhelmina Fonds voor kankerbestrijding zoekt nog collectanten voor begin september.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

Het Koningin Wilhelmina Fonds voor kankerbestrijding zoekt nog collectanten voor begin september.

In het programma "Uit de kast" was er extra aandacht voor het boek "Anna was hier", geschreven voor Gerda de Preter.

Het begon op Facebook als tweedehands spullen "Samen voor Elkaar". Inmiddels is het initiatief uitgegroeid tot "Stiching Samen voor Elkaar Capelle en Omstreken". De stichting draait inmiddels een maand.

Het Buurtpreventieteam Flora houdt een oogje in het zeil in de Florabuurt, Bloemenbuurt en Molenbuurt. Dit doen ze door regelmatig door de wijk heen te wandelen, regelmatig met de politie of gasten uit de Capelse politiek.

Het komt maar al te vaak voor dat homoseksuelen, biseksuelen, lesbiennes of transgenders in Nederland gediscrimineerd worden. Maar hoe zit het eigenlijk met dit probleem in Capelle?

De Tour de France is weer achter de rug. We blikken terug op dit fietsevenement met een echte wielerkenner uit Capelle.