Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 1 maart 2014

Burgemeester tegen legaliseren van wietteelt

Zo'n 50 gemeenten in Nederland willen het telen van wiet legaal maken. Net zoals het legaal is om in coffeeshops wiet te kopen. Er wordt nu flink gelobbyd om zoveel mogelijk burgemeesters en wethouders achter het plan van legalisering te krijgen. Burgemeester Frank Koen van Capelle is tegen.

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 1 maart 2014

PvdA wil Capsloc puur voor jongeren

De Jeugdraad organiseerde donderdag 27 februari een politiek Jeugddebat in Capsloc. Hier kwam ook het functioneren van Capsloc aan de orde. De PvdA wil net als de Jeugdraad dat Capsloc weer uitsluitend een centrum voor jongeren wordt.

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 22 februari 2014

Capelle vooruitstrevend bezig met uitvoering Jeugdwet

Ouders van kinderen met een GGZ-problematiek maken zich zorgen of de kinderen de juiste begeleiding en zorg zullen krijgen die ze nodig hebben nu de uitvoering van de Jeugdwet naar de gemeente gaat per 1 januari 2015. Capelle is daar vooruitstrevend mee bezig zegt wethouder Ans Hartnagel van Jeugdzaken.

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 22 februari 2014

Gemeente Capelle open voor samenwerking met Balans

Corinne, inwoner van van Capelle en werkzaam voor Balans, de landelijke vereniging voor ouders van kinderen met ontwikkelingsstoornissen bij leren en/of gedrag, belde in bij het gesprek met wethouder Ans Hartnagel over de Jeugdwet.