
De inspratie achter het jongerenwerk in CAPSLOC
Desiree Bellaard is de artistiek leider en programmeur van CAPSLOC. In CAPSLOC wordt op verschillende manieren jongerenwerk uitgevoerd en daarnaast is er het cultuurpodium met concerten.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

Desiree Bellaard is de artistiek leider en programmeur van CAPSLOC. In CAPSLOC wordt op verschillende manieren jongerenwerk uitgevoerd en daarnaast is er het cultuurpodium met concerten.

Waar een klein land groot in kan zijn, maar in dit geval is het andersom. Grote en kleine mensen kijken naar bezienswaardigheden van Rotterdam in klein formaat.

Kinderen in Capelle aan den IJssel tussen 4 en 13 jaar hoeven zich deze zomer niet te vervelen. Met het Jeugd vakantiepaspoort kunnen ze er deze zomer op uitrekken. In Hitland Magazine besteden we deze zomermaanden aandacht aan de uitjes die de kinderen met het Jeugd vakantiepaspoort gratis of met korting kunnen bezoeken.

In Hitland Magazine van 27 juli sprak Leo van Harrewijen met stadsecoloog André de Baerdermaeker van het Natuur Historisch museum Rotterdam over wat een stadsecoloog doet, wat je allemaal in het museum kunt zien en de aanbieding met het Jeugd vakantiepaspoort waaraan de gemeente Capelle aan den IJssel deelneemt.

In Hitland Magazine van 27 juli sprak Leo van Harrewijen met Peter Persoon, technisch voorlichter van Het Keringhuis Publiekscentrum water Zuid Holland, over de maatregelen die ons land genomen heeft tegen het water, over de aanbieding met het Jeugd vakantiepaspoort waaraan de gemeente Capelle aan den IJssel deelneemt.

Rotterdam is natuurlijk een stad met een wereldhaven. Maar wist je dat in Rotterdam een echte miniatuur haven is waar kinderen van 3 t/m 14 jaar zelf een politieboot, rondvaartboot of containerschip kunnen besturen.