
Men wil graag aan de Couwenhoek wonen
De bouw van de woningen bij de Couwenhoek onder de Groenedijk komt langzaam op gang.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

De bouw van de woningen bij de Couwenhoek onder de Groenedijk komt langzaam op gang.

De bouw van het Capels Blok is gestart. Stoere woningen in het voormalige Comenius College aan de P.C. Boutenssingel.

In de gemeenteraad werd over het onderwerp huisvesting statushouders afgesproken dat er een werkgroep of denktank zou komen. Daarin zouden bewoners betrokken worden.

Het college maakte op 15 september bekend dat de Mientfabriek door statushouders alleen voor werk gebruikt gaat worden. Het wonen van de statushouders zal elders in de stad plaatsvinden.

Elk jaar organiseert de Fietsersbond Capelle een fietstocht. Dit jaar gaat de tocht door de Krimpenerwaard.

In het programma Hitland Magazine van 14 september sprak Leo van Harrewijen met mevrouw van der Windt.
Het gesprek ging o.a. over haar oude werkgevers, haar uitstapje met de Zonnebloem naar Diergaarde Blijdorp en over de veranderingen in haar geboorteplaats Rotterdam.