Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
donderdag 10 augustus 2017

Koken met passie: Boterkoek

In de maandelijkse rubriek Koken met passie bereidt chef-kok Erwin de Visser van restaurant De Olifant op het Leefgoed de Olifant in Zuidplas deze keer boterkoek.

GEPUBLICEERD OP:
woensdag 9 augustus 2017

Energie Collectief wil tussendoelen duurzaamheid

De duurzaamheidsagenda van de gemeente Capelle gaat het Energie Collectief Capelle te langzaam. Op buurtniveau loopt het redelijk echter niet op stadsniveau. De gemeenteraad zou een plan moeten opstellen met tussendoelen richting 2050 zoals voor 2020 en 2030. Waar we dan willen staan wat energiebesparing betreft.

GEPUBLICEERD OP:
dinsdag 8 augustus 2017

Ruimtereiziger TeQ populair bij IJsselkids

IJsselkids, de grootste kinderopvangorganisatie in Capelle aan den IJssel heeft voor de zomermaanden een speciaal educatieprogramma TeQ ontwikkeld (spreek uit TQ op z'n Engels). TeQ komt van een andere planeet en leert spelenderwijs de landen van onze planeet kennen. Wat zijn de kenmerken van China bijvoorbeeld. Kinderen praten er over, spelen de sport van het land en zijn ongemerkt aan het leren over het leven.