
De Leesclub van Alles: De schilders van Domburg
In de 2-wekelijkse boekenrubriek van Roeland Dobbelaer, hoofdredacteur van de Leesclub van Alles, bespreekt hij deze keer De schilders van Domburg van Francisca van Vloten.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

In de 2-wekelijkse boekenrubriek van Roeland Dobbelaer, hoofdredacteur van de Leesclub van Alles, bespreekt hij deze keer De schilders van Domburg van Francisca van Vloten.

Elke 4e woensdag van de maand is er in Hitland Magazine een medische bijdrage van voormalig huisarts Peter Aalstein. Deze keer over rugpijn. Welke problemen kunnen zich voordoen en hoe kunnen we problemen aan de rug voorkomen? Deze bijdrage was live te beluisteren in de uitzending van Hitland Magazine van 27 juni 2018.

De voetballers van VV Groeneweg zijn dit seizoen kampioen van de 2e klasse geworden.

Dennis Den Haan is topscorer geworden van de IJsselsportregio. In de laatste uitzending van het seizoen kreeg Dennis de gouden schoen en een cadeaubon van 100% voetbal.

Welzijn Capelle biedt ondersteuning, begeleiding, hulp, informatie en advies aan Capellenaren. Eén van de taken die Welzijn Capelle uitvoert, is het werken met wijkteams.

Regelmatig besteden wij in Hitland Magazine aandacht aan de stichting Tileng die zich inzet voor een aantal desa’s (dorpen) op het eiland Java in Indonesië.