
Carlo de Reuver na DCV - Zuidland
DCV moest zaterdag 23 februari winnen om de tweede periode te winnen, Er werd echter met 1-1 gelijkgespeeld tegen het laag geklasseerde Zuidland.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

DCV moest zaterdag 23 februari winnen om de tweede periode te winnen, Er werd echter met 1-1 gelijkgespeeld tegen het laag geklasseerde Zuidland.

Vanuit de Molenbuurt in Capelle komen vragen over de stadsverwarming in deze buurt. Komt er stadsverwarming en zo ja wanneer wordt daarover informatie verstrekt.

Van de 600 huizen waar Energie Collectief Capelle een aankondiging voor een buurtactie had bezorgd kwamen 100 mensen naar de bijeenkomst in Capelle-Schollevaar.

Welzijn Capelle werkt met 300 vrijwilligers in Capelle. In de week nadat Capelle tot vrijwilligersgemeente van het jaar is benoemd, was op 20 februari in het Isala Theater een bijeenkomst over en met veel vrijwilligers.

Op zaterdag 16 maart 2019 van 10.00 tot 15.00 uur organiseert het IJsselland Ziekenhuis weer een open dag. In deze podcast uit Hitland Magazine van 20 februari vertelt Mireille Livain medewerker van de afdeling communicatie meer over het programma op deze dag. Nog meer informatie is te vinden op de website van het IJsselland Ziekenhuis.

In deze maandelijkse boekenrubriek van Roeland Dobbelaer bespreekt de hoofdredacteur van de Leesclub van Alles deze keer het boek Een leven tussen licht en duisternis van Andrew Graham Dixon over de kunstschilder Caravaggio.