
Francis Pronk 10 jaar aan het roer van Popronde Rotterdam
Dit jaar tijdens een nieuwe editie van de Popronde Rotterdam, is er iemand die een bijzonder jubileum mag vieren. Francis Pronk staat al 10 jaar aan het roer van het festival als coordinator.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

Dit jaar tijdens een nieuwe editie van de Popronde Rotterdam, is er iemand die een bijzonder jubileum mag vieren. Francis Pronk staat al 10 jaar aan het roer van het festival als coordinator.

Met heel veel voorzichtigheid komt er al wat meer hoop terug bij de mensen. Dat zei bewoonster van De Hoven Angie na een week waarin veel gebeurde. Een demonstratie bij Havensteder, inspreken bij de commissies van de gemeenteraad en een persoonlijk gesprek met wethouder Ans Hartnagel.

Volgens een recente brief van de Staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Tamara van Ark aan de Tweede Kamer leven in Nederland nog altijd één op de negen kinderen in armoede. De VVD wil graag weten hoe dit in Zuidplas is.

Raadslid voor de VVD in Capelle Mels Landzaad vindt dat hinderlijk lachgasgebruik moet worden tegengegaan. Landzaad wil van het college weten of sprake is van lachgasproblematiek en zo ja of deze in kaart is gebracht.

Er komt een haalbaarheidsonderzoek naar een tweede NS station in de gemeente Zuidplas. Na het station Nieuwerkerk aan den IJssel is de verwachting dat op de lijn Rotterdam-Gouda een tweede station komt. De gemeenten Gouda, Waddinxveen, Zuidplas, Krimpenerwaard en Bodegraven-Reeuwijk zijn bij het onderzoek betrokken.

Eind jaren zeventig begon Gerard van Maasakkers zijn muzikale carrière. Ruim 40 jaar later is hij nog still going strong. Met de nummers Zomaar Onverwacht en Mijn kind won hij de Annie M.G. Schmidt-prijs. Momenteel staat hij in de Nederlandse theaters met zijn nieuwste voorstelling Ik loop. In Hitland Magazine van 30 oktober spraken we met deze veelzijdige Brabantse troubadour.