
Esther van Leeuwe -Smaak van de Waard
Esther van Leeuwe schreef een kookboek, genaamd "Smaak van de Waard", met daarin
vele lekkere duurzame recepten.
Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

Esther van Leeuwe schreef een kookboek, genaamd "Smaak van de Waard", met daarin
vele lekkere duurzame recepten.

Capelle won zaterdag met 3-0 van Jodan Boys.

Tijdens het programma Zwaardvis belden we met songwriter Rick Kusters van zijn project Portland Rider.

We spraken tijdens de wekelijkse editie van Zwaardvis met voorzitster Rosalie van der Meer van het Goudse poppodium So What.

Er zijn al mogelijkheden voor burgers om mee te praten over ontwikkelingen in Capelle. Het Burgerpanel, vergaderingen, maar wordt er voldoende geluisterd en voldoende iets mee gedaan? GroenLinks en SP besteden hier op hun eigen manier aandacht aan in hun verkiezingsprogramma's.

In de verkiezingsprogramma's van GroenLinks en de SP komen in verschillende bewoordingen het besturen van Capelle aan de orde. Eerlijk bestuur bij de SP en transparant, luisteren naar burgers bij GroenLinks. Wat willen deze partijen bijvoorbeeld anders in de dienstverlening vanuit de gemeente naar bewoners.