Interviews van IJssel-sport

Luister hier alle hoogtepunten uit de uitzendingen van IJssel-sport terug!

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 10 december 2022

Ans Hartnagel: Kinderlabs vooral veilige plaats na schooltijd en in vakanties voor kinderen tot 13 jaar

Binnenkort heeft de wijk Oostgaarde ook een kinderlab. De kinderlabs zijn veilige en gezellige plekken voor kinderen en ouders. Kinderen waarvan het thuis niet prettig of veilig is kunnen hier terecht. Ze werken preventief met het voorkomen dat jonge kinderen, tot en met 12 jaar oud, verkeerde keuzes maken of in een val trappen. Want realiseer je wel dat kinderen uit groep 6 en 7 al worden ingezet om drugs rond te brengen of om op de uitkijk te staan.

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 10 december 2022

Wethouder Westerdijk over hulp aan die Capellenaren die het financieel echt zwaar hebben en krijgen

In de Commissie Samenleving en Economie van de Capelse Gemeenteraad werd maandag gesproken over de financiële bestaanszekerheid van veel Capellenaren, die onder druk staat door crisis waar we ons in bevinden.
Wethouder Harriët Westerdijk noemt het naast financieel, vrij te kunnen zijn, een dak boven je hoofd en warmte in je huis.  Het Rijk is eerst aan zet en doet dat via vangnetten als bijvoorbeeld toeslagen, accijnsverlaging, verhoging van minimum loon en bijstandsuitkering.

GEPUBLICEERD OP:
zaterdag 10 december 2022

Kerstuitzending Nieuwveld in de Middag wordt gemaakt in het IJsselland Ziekenhuis op woensdag 14 december

Op woensdag 14 december 2022 maken we een speciale Live uitzending in het Capelse IJsselland Ziekenhuis. Het muziekprogramma Nieuwveld in de Middag, op locatie gemaakt door Rob Nieuwveld, Oscar Sprenger en Sjoerd de Graaff, draait de top-25 van kerstplaten samengesteld door patiënten en personeel van het ziekenhuis. Zoals in dat programma gebruikelijk worden de verhalen bij die platen over het nummer of de artiest verteld. Publiek is welkom.