IJsselkids sponsort SVS
De jongste jeugd van voetbalvereniging SVS heeft een nieuwe sponsor. IJsselkids zorgde voor een nieuw tenue voor alle 40 kinderen.
Nieuwstip? E-mail info@ijssel-sport.nl
De jongste jeugd van voetbalvereniging SVS heeft een nieuwe sponsor. IJsselkids zorgde voor een nieuw tenue voor alle 40 kinderen.
De eerdere proeflessen Dynamic Tennis zorgden voor veel enthousiasme bij de deelnemers en inmiddels wordt er vanuit Sportief Capelle ook een wekelijkse Dynamic Tennis activiteit georganiseerd.
De biljartvereniging Schollevaar heeft een nieuw onderkomen in Capelle.
Op zondag 16 juli is Hannah van Boven (18 jaar) uit Capelle a/d IJssel Nederlands Kampioene mountainbiken geworden in de categorie Junior Vrouwen.

In september start het nieuwe bridgeseizoen. Voor mensen – jong en oud – die willen leren bridgen, organiseert Bridgeclub Schollevaar weer bridgecursussen. Op donderdagmiddag 7 september wordt met een beginnerscursus gestart. Op maandag 11 september start een cursus voor gevorderden.