Honkbal

  • dinsdag 2 juni 2009
  • Redactie

Drie ontmoetingen tussen Euro-Stars en P.S.V. stonden op het programma.
De eerste leverde de Capelse formatie een verdiende 4-2 overwinning op.
Een in een glanzende vorm verkerende Orlando Stewart legde,op de heuvel, de tegenstanders volledig aan banden.
n.

Zondag werden de punten in Eindhoven achtergelaten. Een uithaal goed voor vier runs, deed de Capelse formatie de das om. Die klap kwam het team niet meer te boven en al gaf een tegenoffensief de stand een dragelijker aanzien (5-4), de punten bleven in de Lichtstad.

Maandag op Sportpark Schenkel een uitermate spannende en schitterende wedstrijd welke verdiend door de thuisploeg werd gewonnen.

Weliswaar opende P.S.V. snel de score, doch toen Erik de Rijcke op de heuvel was warmgedraaid, kwam de Brabantse ploeg in het slagperk niet meer tot grote daden.

In de zevende innings maakte Euro-Stars de achterstand ongedaan en scoorde Jeroen Stentler het winnende punt.

Gerelateerde artikelen:
Geen gerelateerde berichten gevonden.
Meer nieuws van 2 juni 2009