Junioren Euro Stars bijna landskampioen.
- woensdag 17 oktober 2012
- Redactie
Op dit moment spelen de Honkbal Junioren van de Euro Stars voor het Landskampioenschap in de Honkbal Topklasse.
Deze klasse is dit jaar in april gestart met de twaalf beste honkbal junioren clubteams van Nederland met spelers tot en met de leeftijd van 18 jaar. Het team van Euro Stars bestaat uit spelers van 15 tm 18 jaar. Het is een spannend voorseizoen geweest waarbij de Euro Stars als eerste eindigde. Daarna volgde de Play-offs met de als beste 6 geplaatste teamss
De teams van Neptunus en Sparta-Feijenoord haalden bovenste groep niet. Euro Stars gingen wel door naar de Play-offs en hebben op dit moment minimaal 3 punten voorsprong op concurrent DSS uit Haarlem:
Met nog een dubbele wedstrijd op het terrein van DSS voor de boeg zijn alle scenarios nog denkbaar. De beslissingswedstrijden konden afgelopen zaterdag in Haarlem helaas geen doorgang vinden vanwege de grote regenval in het weekeinde.
De wedstrijden zijn verplaatst naar aanstaande zaterdag 20 Oktober. Wanneer de Euro Stars Junioren in staat zijn om 1 wedstrijd van de 2 te winnen mogen zij zich officieel Landskampioen van Nederlands noemen.
Webplayer
Frequenties