Capelle begint nieuw seizoen met nederlaag

  • zondag 19 augustus 2012
  • Redactie

Capelle heeft de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de topklasse verloren. Op het eigen sportpark 't Slot was SC Genemuiden te sterk en won met 0-3.

Het eerste kwartier maakte Capelle nog een gretige indruk op het tropisch warme veld. De ploeg van trainer Ronald Klinkenberg kreeg twee mogelijkheden, maar wist deze niet te benutten. Na 26 minuten sloeg Genemuiden toe en maakte de 0-1. Tien minuten na de rust kwam de tweede treffer en iets voor tijd kwam de 0-3 vanuit een strafschop.

Volgens aanvoerder Gert-Jan Rothman had Capelle niet het vernuft om door de sterke verdediging van Genemuiden heen te komen. "Ik denk dat we toen we achter kwamen te staan ook niet meer de rust hadden om gecontroleerd verder te spelen", verklaart Rothman tegenover Radio Capelle.

Gerelateerde artikelen:
Meer nieuws van 19 augustus 2012