Sportdag Stichting Samaanta op tweede pinksterdag

  • maandag 21 mei 2012
  • Redactie

Stichting Samaanta organiseert op 28 mei a.s. voor de veertiende keer een sportdag voor heel het gezin. De sportdag wordt gehouden op het terrein van voetbalvereniging SVS aan de Capelseweg 31. Jaarlijks trekt deze dag tussen de 1000 en 1500 mensen.

Sport en spel
Met deze jaarlijks op tweede pinksterdag gehouden activiteit probeert de Stichting mensen op een speelse manier aan te zetten tot meer sport en beweging, en tot een reguliere sportvereniging.
De bedoeling van deze dag is om met het hele gezin bezig te zijn met tal van sport- en spel activiteiten. Voor kinderen is er o.a. zaklopen, touwtrekken, koekhappen, voetbal, etc. Voor de volwassenen is er o.a. volleybal en groot voetbaltoernooi met 22 elftallen.

Het voetbaltoernooi start om 9.30 uur en de kinderactiviteiten vangen aan om 10.00 uur.

Naast heerlijke (exotische) hapjes uit de Surinaamse keuken, is er ook live muziek verzord door een viertal bandjes.
De activiteiten beginnen om 10.00 uur, toegang kost 1 Eur.

Doelstelling stichting Samaanta
Stichting Samaanta (betekent letterlijk: “Gelijkheid”) probeert al jaren een brug te slaan tussen de diverse bevolkingsgroepen in Capelle. De stichting probeert dat te doen door allerlei activiteiten te organiseren op het terrein van sport en cultuur

Gerelateerde artikelen:
Meer nieuws van 21 mei 2012