Stepteam Rotterdam maakt goede start
- dinsdag 24 april 2012
- Redactie
Zaterdag 21 April 2012 was het zover, de eerste wedstrijd van de nationale Kickbike-cup competitie vond plaats op de afsluitdijk. Op deze fysiek en mentaal loodzware waterkering moesten de steppers een tijdrit van Den Oever naar Harlingen rijden. Er stond een krachtige zuidwesterwind en de wind wisselde continu af met stevige buien.
De jeugdrace vond plaats over de eerste 14,4 KM. Mirthe Zuiddam (12) reed bij de pupillen een geweldige race! Met een gemiddelde snelheid van 25, 45km stepte ze naar de eerste plek met een voorsprong van bijna 2 minuten op de nummer 2! Annette Buyk en Rebecca de Witte reden hun eerste race in de cadetten categorie. Zij werden respectievelijk 3e en 7e. Wenda Zuiddam wist na 38 Km ondanks kramp in de laatste kilometers nog naar de 3e plek te rijden. Met een gemiddelde snelheid van 28,48km/h. Louwrens Nootenboom prolongeerde op deze afstand bij de heren en wist naar de 28e plek te rijden. Deze goede start van het seizoen beloofd wat voor de komende wedstrijden.
Stepteam Rotterdam traint min. 2x in de week gezamenlijk, jong en oud kunnen komen steppen, mocht u interesse hebben kunt u contact opnemen via stepteamrotterdam@hotmail.com
Webplayer
Frequenties