Sportactiviteit DOCK succesvol in Schollevaar

  • woensdag 4 april 2012
  • Redactie

Het jongerenwerk van DOCK Capelle is werkzaam in geheel Capelle.
Zo ook in de wijk Schollevaar waar er wekelijks inloopavonden zijn bij jeugdhonk ‘’het Louvre’’ in Schollevaar Oost, naast deze inloopavonden vindt er ook wekelijks een sportactiviteit plaatst die vol enthousiasme wordt bezocht door jongeren. De sportactiviteit vindt iedere donderdagavond plaats van 18:15 tot 20:00 uur in de gymzaal gevestigd aan het Maria Danneels Erf.
.

Jongeren binnen Schollevaar zijn erg positief over de inzet van het jongerenwerk binnen hun wijk. In Schollevaar West is iedere donderdagavond een sportactiviteit in de vorm van zaalvoetbal. Met uitzondering van de zomer maanden.

Deze sportactiviteit wordt wekelijks bezocht door zo’n vijftien tot dertig jongeren in de leeftijd van 12 tot 23 jaar.

Het is een nuttige vrijetijdsbesteding voor de jongeren. Sportief bezig zijn, in teamverband spelen, talentontwikkeling, de sociale cohesie bevorderen onder de jeugd zijn een aantal doelen die het jongerenwerk bijbrengt en realiseert. Naast deze doelen is een stuk gezelligheid met elkaar natuurlijk ook erg belangrijk!

Wil je als jongere graag meedoen aan deze gezellige sportactiviteit? Kom dan langs op donderdagavond of neem contact op met de jongerenwerkers uit de wijk. Het jongerenwerk wordt uitgevoerd door Daniel Souisaij 06 44 22 99 45 en John Spilt 06 38 70 11 93. Je bent van harte welkom!

Gerelateerde artikelen:
Meer nieuws van 4 april 2012