Kamau Sports wint 4 trofeeën tijdens NK Kata

  • donderdag 10 februari 2011
  • Redactie

Kamau Sports, de vechtkunstschool in Capelle aan den IJssel maakt in 2011 een goede start door 4 maal een podiumplaats te veroveren tijdens het Nederlands Kampioenschap Kenpo Kata 2011.

Op zondag 6 februari 2011 reisde het team van Kamau Sports naar Gouda af waar zij deel namen aan het Nederlands Kampioenschap Kata onder de auspiciën van Kempo Associatie Nederland.

De Capelse instructeur Ernst Blikslager pakte bij de heren een respectievelijke 3e plaats.
Bij de dames wist Angela Francisca de 2e plaats te veroveren.

De jeugd deelnemers toonden eveneens een kata van hoge klasse.
De jonge Tadgh Francisca deed voor de 1e keer mee en pakte meteen de 3e plaats bij de cadetten jongens 8/9 jaar.

De Capelse wereld kampioene van 2010 Thalita Francisca wist nu ook de hoogste plek te bereiken en zij is dit jaar nationaal kampioen kata geworden bij de junioren meisjes 12/13 jaar.

Een mooie prestatie van de kenpoka's gezien het feit dat alle poules dit jaar gemengd waren met beginners en gevorderden.

De Capelse club zal zich de komende maanden extra prepareren voor het komende NK Fighting Kenpo op 10 april 2011, dat zal gaan plaatsvinden Sporthal Schenkel te Capelle aan den IJssel.

Kamau Sports zal namelijk functioneren als gastschool en brengt hiermee dit NK voor de 1e maal naar deze regio van het land.

Kijk voor meer informatie op: www.kamausports.nl

Gerelateerde artikelen:
Geen gerelateerde berichten gevonden.
Meer nieuws van 10 februari 2011