Veel doelpunten bij CKC - Vierpolders

  • zondag 6 april 2025
  • Eelco de Bruin

Na hetpunten verlies van vorige week, stond vandaag de thuiswedstrijd tegen Vierpolders
op het programma. Eerder dit seizoen verspeelde CKC een 1-3 voorsprong tegen 9 man, en tevens ook de eerste periode.
.

CKC begonsterk aan de wedstrijd, en na 4 minuten spelen stond er al een 2-0 voorsprong
op het bord. Beide keren was het Joey van Oosten met een goede voorzet, eerst op John Zevenbergen die knap binnen schoot, daarna vond hij het hoofd van Yairo van Horik, die terug kopte, op John Zevenbergen en zijn 2e vanvandaag scoorde.

Na de vroegevoorsprong zakte het niveau van de thuisploeg, waardoor Vierpolders beter in de wedstrijd kwam. In de 24e minuut werden de gasten voor het eerstgevaarlijk door laconiek uitverdedigen, maar Perry Heijser kon met een knappe reflex de bal uit het doel houden.
Even laterwas er toch de aansluitingstreffer, via een counter had de spits een vrije doortocht en schoot goed binnen 2-1.

CKC traptede 2e helft af, en Dion Kassels probeerde de keeper, die ver voorzijn doel stond te verrassen, helaas belande de bal op de bovenkant van de lat.
In de 59e minuut werd het toch 3-1, een corner van Joey van Oosten werddoor Swen Copier binnen gekopt. Even later was Vierpolders ook weer gevaarlijk, maar Perry Heijser kwam goed uit zijn doel.

Halverwege de tweede helft, was de ingevallen Alain Obert ook gevaarlijk, maar zijn schot belande keihard op de paal. De laatste 20 minuten gebeurde er veel, eerst kwam CKC op 4-1, na een voorzet van Joey van Oosten, kopte Yairo van Horik de bal tegen de touwen.

Direct vanafde aftrap kwam er een kans voor de gasten die met een diagonaal schot, achter Perry Heijser werd geschoten 4-2.
Vierpoldersg eloofde er weer in, en kwamen door een fout in de verdediging ook nog op 4-3, maar een minuut later besliste Rick Kramer op aangeven van Alain Obert de wedstrijd 5-3.

Volgende week de lastige uitwedstrijd tegen OVV om 14.30 uur.
 
OpstellingCKC;
PerryHeijser, Karel Bleichrodt, Ruben Schippers, Mark de Borst(32e Mikevan der Spoel), Swen Copier, Joey van Oosten, John Zevenbergen, Dion Kassels,
Yairo van Horik, Nick Koster(62e Rick Kramer), Tyrell Tear(62eAlain Obert)

Gerelateerde artikelen:
Meer nieuws van 6 april 2025