Zwervers wint van DONK

  • zondag 1 december 2024
  • Eelco de Bruin

In de tweede minuut kwam Zwervers op voorsprong, Samir Hattit werd op snelheid aangespeeld en wist de ploeg van Marco Jalink als snel op voorsprong te zetten.

Daarna hanteerde Zwervers veelvuldig de lange bal, terwijl DONK goed combinatiespel liet zien, daar waar normaal Zwervers goed in is, dat resulteerde dan ook in minuut 12 in een vrije trap voor DONK welke genomen werd door Nadir ben Houde en via Roy v.d. Graaf achter doelman Devin van Opstal belandde: 1-1 dus. Net voor wist Lugino Schubert de 2-1 te scoren.

Na de thee werd het spel van Zwervers beter en werd vaker de snelheid van Samir Hattit en Tommy Jasinta gezocht. Uiteindelijk was het een goede aanval die bij aanvoerder Levron Raphael terecht kwam en zijn schot werd door een speler van DONK achter zijn doelman in het net belandde. Eindstand 3-1 dus en met de wetenschap dat Alphia verloor van Graaf Willem II/VAC is de achterstand op de Alphense koploper nu slechts 1 punt.

Volgende zaterdag speelt Zwervers de laatste competitie wedstrijd voor de winterstop, en wel uit in Wassenaar bij SVC'08 aanvang op het Oostersportpark is 14:15 uur.

Zwervers: Devin van Opstal, Jamie dos Santos Monteiro Vieira, Lukas Ungerman, Niels Ambtman, Desley Swinkels; Levron Raphael ©, Joey Gomes, Joshua dos Santos Monteiro Vieira (Raoul Pinas), Tommy Jasinta (Richardson Hodge); Lugino Schubert (Mike Cooyman) en Samir Hattit (Marlon Oranje)

Gerelateerde artikelen:
Geen gerelateerde berichten gevonden.
Meer nieuws van 1 december 2024