Mees Vlot van Watersley naar Development Team DSM-Firmenich!

  • vrijdag 22 september 2023
  • Thom Alderliesten

Wielrenner Mees Vlot heeft tweejarig contract getekend bij het World-Tour Team DSM-Firmenich. De 18-jarige junior reed sinds dit seizoen voor Gepla-Waterslay R+D.

Dit seizoen heeft Vlot dit seizoen redelijk goed gepresteerd met top 5 noteringen in rittenkoersen als Ster van Zuid-Limburg en de hoog aangeschreven SPIE Internationale Junioren driedaagse, ook werd Vlot in Juni nog tweede in het Nederlands Kampioenschap
tijdrijden.

Helaas was het tweede deel van zijn seizoen daarna minder, na eerst, een voor hem teleurstellende 15eplaats op het WK Tijdrijden in Glasgow, was hij in Zuid-Korea door een voedselvergiftiging niet instaat om de eerste etappe van DMZ Tour in Zuid-Korea optijd te volbrengen, waarna de focus ging op het EK Tijdrijden in eigen land. Door dit EK ging ook een streep nadat hij een week ervoor 2x gevallen tijdens de training.

De interesse van DSM in de Gouwenaar is al langer, de eerste gesprekken gaan al 2 seizoen terug toen Vlot
nog bij de nieuwelingen reed.

Toekomst
Vlot heeft bewust voor DSMgekozen vanwege de goede jeugdopleiding die ze hebben, Vlot gaat de eerste jaren in het beloften circuit rijden voor het Development team. Ook was er interesse vanuit een aantal Belgische ploegen en van het Nederlandse Jumbo-Visma, maar daar heeft hij bewust niet voor gekozen omdat ze niet heel lang bezig zijn tot nu toe met een jeugdprogramma. 

Gerelateerde artikelen:
Geen gerelateerde berichten gevonden.
Meer nieuws van 22 september 2023