5 Slingerland-judoka’s geplaatst voor NK judo senioren.

  • maandag 7 september 2015
  • Redactie

Op zaterdag 5 september vond er in Eindhoven een Nederlands kwalificatie toernooi plaats.
In elke gewichtsklasse plaatsen de beste 5 judoka’s uit Nederland zich voor het NK judo.


Dit Nederlands Kampioenschap voor senioren zal gehouden worden op 3 /4 oktober in de Topsporthal van Rotterdam. Tijdens dit NK zullen de beste 8 judoka’s van elke gewichtsklasse ( de nrs 1 t/m 5 van dit Kwalificatietoernooi +de Nederlands kampioen van 2014, aangevuld met enkele wildcards voor topjudoka’s) uitmaken wie zich het beste van Nederland mag noemen .
Matthijs van Harten kreeg van te voren voor de gewichtsklasse -60 kg een wildcard. Dit door zijn prestaties in buitenlandse toernooien.
Dean Sonder wist verrassend een plaats af te dwingen in de gewichtsklasse -66 kg. Dit lukte hem door o.a. een oud-Nederlands kampioen te verslaan.
De gewichtsklasse -81 kg werd helemaal gedomineerd door de Slingerland-judoka’s. Maar liefts 3 van de 5 plaatsen werden door de Capelse-judoka’s opgeëist. Jelle Wolterbeek wist hier zelfs kampioen te worden. Hidde Wolterbeek en Jim Heijman wisten zich ook overtuigend te plaatsen voor het NK.

Zo zullen maar liefst 5 Capelse judoka’s gaan strijden om het felbegeerde eremetaal in het weekend van 3 /4 oktober!!!

Gerelateerde artikelen:
Geen gerelateerde berichten gevonden.
Meer nieuws van 7 september 2015