VCN dames defenitiief 2e

  • maandag 30 maart 2015
  • Redactie

VCN dames 1 speelde uit tegen Vocasa dames 1 dat ieder punt goed kan gebruiken om degradatie te voorkomen. Het werd een wisselvallige wedstrijd. De eerste set was gelijk opgaand en werd na setpoints over en weer met 28-26 door Vocasa gewonnen.

Daarna zette VCN een tandje bij en werden de volgende twee sets met 17-25 en 21-25 door de Capelsen gewonnen.. Uit alle hoeken en posities wist zij te scoren en zo deze beslissende set en de 2-3 overwinning binnen te slepen.

Door dit resultaat en de uitslagen van de andere wedstrijden is koploper VV Utrecht dames 1 niet meer te achterhalen en dus kampioen in de eerste divisie en is zelf ook niet meer te achterhalen door Inter Rijswijk dames 1 en dus nu al zeker van de 2e plaats.

Gerelateerde artikelen:
Meer nieuws van 30 maart 2015