Goud voor Capelse Anouk Brand
- maandag 23 februari 2015
- Redactie
In Roosendaal vond het afgelopen weekend de InterRegio Kampioenschappen Uitvoeringen Synchroonzwemmen voor junioren plaats. Anouk Brand (16jr) won met haar ploeggenoten met een zeer overtuigend puntentotaal de gouden medaille.
Op de muziek van DaftPunk: Technologic scoorde Anouk Brand een puntentotaal van 71,3000. Ruim zes punten meer dan de nummer twee en zelfs 10 punten meer dan de nummer 3. Nu is het zaak om vormbehoud te houden en hard door te blijven trainen.
In maart zal Anouk Brand deelnemen aan de Nederlandse Junioren Kampioenschappen te Heerenveen. Samen met haar teamgenoten zal zij deelnemen op de onderdelen technische figuren en de uitvoeringen. De uitslag van afgelopen weekend laat zien dat het team op de goede weg is om daar te strijden om de medailles.
Webplayer
Frequenties